نام برند: illy

قهوه ایلی در تریسته ایتالیا و در سال 1933 توسط فرانسیسکو ایلی تأسیس شد. در حال حاضر این شرکت توسط نسل سوم این خانواده اداره می‌ شود. ایلی شرکتی مشهور است که در هر پنج قاره به واسطه قهوه با کیفیت و ملایم در طعم و رایحه‌ اش تحسین شده است.

معرفی برند قهوه ی ایلی ایتالیا

قهوه ایلی در تریسته ایتالیا و در سال 1933 توسط فرانسیسکو ایلی تأسیس شد. در حال حاضر این شرکت توسط نسل سوم این خانواده اداره می‌ شود. ایلی شرکتی مشهور است که در هر پنج قاره به واسطه قهوه با کیفیت و ملایم در طعم و رایحه‌ اش تحسین شده است. قهوه این کمپانی ترکیبی از 9 نوع قهوه عربیکای خالص است که همه روزه میلیون‌ ها نفر در سرتاسر دنیا و در ادارات، هتل‌ ها، کافه‌ ها و رستوران‌ ها از آن لذت می‌ برند. شما در فنجان خود از ترکیب قهوه ایلی یک سمفونی دارید که کامل، غنی، چند وجهی، تشکیل شده از تک نوازهای با استعداد و در عین حال بسیار ظریف می‌ باشد که همه آن‌ها در کنار یکدیگر و تحت فرمان یک رهبر ارکستر توانمند، هنر خود را نمایان کرده و نشان می‌ دهند.

%15
9 Reviews
    قهوه ایلی کلاسیکو CLASSICO (CLASSIC ROAST)
موجود در انبار
269,000 تومان 315,000 تومان
9 Reviews
    دانه قهوه ایلی اینتنسو INTENSO (BOLD ROAST)
ناموجود
ناموجود
9 Reviews
    قهوه اسپرسو عربیکا ایلی CLASSICO (CLASSIC ROAST)
موجود در انبار
260,000 تومان
9 Reviews
    ما در این مقاله سعی داریم قهوه ایلی TOSTATO (CLASSICO) را به شما معرفی نماییم. اگر به دنبال قهوه با کافئین بالا هستید، با ما همراه باشید
موجود در انبار
260,000 تومان
%99
9 Reviews
    پودر قهوه ایلی اینتنسو INTENSO (BOLD ROAST)
ناموجود
ناموجود
منو